Přišíváme ucho ke kabele

11. července 2013 v 10:17 | sherridon |  Návody DIY
Kabelka z New Yorkeru, které se asi po dvou měsících nošení urvalo ucho. Musím přiznat, že se v ní tahaly hromady knih, ale stejně toho moc nevydržela.
Chvilku mi tu jen tak ležela na zemi, protože na spravování trvá nejdýl se k tomu dostat, ale pak stačí sebrat síly a do půl hodiny je hotovo =)


Nejdřív jsem se musela zbavit kovového druku, který zůstal v popruhu. Abych pravdu řekla, ani mi není moc jasný, za co tam ten popruh vůbec držel. Tipla bych to na ten druk a jeden šev. To se pak není čemu divit, že se to rozervalo.
Na ten druk stačilo chvíli tahat za látku a vypadnul skoro sám. Když tak o tom přemýšlím, měla jsem projet i druhou stranu... Ale to už nestihnu, kabelka je na cestě domů, tak snad to nebude potřeba.Nejdřív jsem si ucho srovnala a našpendlila. To je věc snadná, ale je potřeba to zkontrolovat pečlivě, protože našít ucho přetočený, to by byl trapas! =D

Když jsem zkusila tašku nacpat podpatku, bylo hned jasné, že musím rameno zúžit. Naštěstí je to otázka vteřin =)

Při pokusech se strojem mi vyjel ježdík. Svou leností jsem si přidělala dost práce, když jsem ho tam vracela. Takže pro vás ostatní - zašijte si konec zipu!

A pak po několika průjezdech rovným dvoumilimetrovým stehem sem a tam mám hotovo =) Popruh je rovný! Na fotce to sice není moc vidět, ale naštěstí je to pravda =)

Samotný místo zásahu není úplně vzhledný, ale věřím, že to bude držet. Možná by nebylo od věci hodit ta nějakou nášivku, ale když má kabela tak výraznou přední stranu, tak by bylo těžký vybrat něco, co by se k tomu hodilo... Nicméně popruh drží a kabela byla úspěšně resuscitována =) I když tohle byla skoro transplantace =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lena Lena | 7. srpna 2013 v 11:41 | Reagovat

mám takový menší problém, roztrhlo se mi kožené ucho u tašky a ještě i ten zip, myslíte, že kdybych vám poslala fotku, tak by jste mi dokázala říct jak to spravit?

2 sherridon sherridon | E-mail | Web | 7. srpna 2013 v 13:35 | Reagovat

[1]: No, určitě to můžete zkusit, ale radši nic neslibuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama