Duben 2016

For Smithb635

30. dubna 2016 v 11:38 | sherridon |  Ostatní
Na mailu mi přistála zpráva od zmiňovaného Smithb635. Bohužel bez odkazu na článek, který ho tak zaujal. Tak jsem si řekla, že se s ním zkusím spojit takhle =) Píšu to do světa, protože zpráva byla španělská a bez mailové adresy. Jasně, mohl to být nějaký vtípek, ale já mám dneska trochu rozvernou náladu, tak proč ne.

Tedy zpráva zní - napiš mi do zprávy pro autora svůj mail, ať se ti můžu ozvat! Nebo třeba i sem do komentáře, stačí vyplnit mailové políčko a já se ozvu.

Gilda

17. dubna 2016 v 19:13 | sherridon |  Panenky MH
Když jsem prvně viděla tuhle panenku, hned jsem věděla, že ji musím mít =) A nakonec mám dvě. Takže jsem se odhodlala k tomu, abych tu druhou rozčesala a trochu upravila. Její oficiální jméno je Gilda Goldstag a oficiálním účesem je růžové číro. To se mi líbí, ale viděla jsem i fotky s rozpuštěnými vlasy a i to se mi líbilo. Po pravdě dost uvažuju nad ještě tak jednou dvěma, abych ji mohla i převlasit. Má totiž skvělej xichtík =) První jsem koupila na bazoši a kromě mastnejch vlasů dobrý. Druhou jsem si sehnala ve slevě v Tescu a i když jsem se snažila vybírat, co to šlo, stejně má blbě nastřelený vlasy. Ale mě šlo hlavně o obličej a ten je v pohodě. Po vybalení jsem ještě zjistila, že má úplně ohnuté prsty... No bylo s ní dost práce...