For Smithb635

30. dubna 2016 v 11:38 | sherridon |  Ostatní
Na mailu mi přistála zpráva od zmiňovaného Smithb635. Bohužel bez odkazu na článek, který ho tak zaujal. Tak jsem si řekla, že se s ním zkusím spojit takhle =) Píšu to do světa, protože zpráva byla španělská a bez mailové adresy. Jasně, mohl to být nějaký vtípek, ale já mám dneska trochu rozvernou náladu, tak proč ne.

Tedy zpráva zní - napiš mi do zprávy pro autora svůj mail, ať se ti můžu ozvat! Nebo třeba i sem do komentáře, stačí vyplnit mailové políčko a já se ozvu.Krom toho se můžu trošku rozepsat o tom, na čem zrovna pracuji. Mám tu rozvlasenou jednu Draculauru, jednu Neferu bez nohy, ze které jsem se rozhodla udělat mořskou pannu, Abbey, kterou jsem chtěla prodat, ale spíš jí přemaluju, Rochelle na komplet předělání (nemá ani křídla, takže se můžu urvat a udělat z ní cokoliv) a jednu hadí slečnu, kterou ale asi jenom obléknu do kůže a trochu rozzářím (nutně už si musím sehant ty pastely). Prostě plánů mám hodně, času málo...

Ale něco už mám také hotové =) Předělávání jsem maličko odsunula a spíš jsem šila. Od Annie jsem dostala kalhoty se střihem a ještě střih na pláštík. Rovnou jsem se do toho pustila a výsledek se brzy dostavil =) Ušila jsem Blondie obleček, takže už nemusí běhat nanatá =D

Včera večer jsem také přišla na jednu dobrou věc. Nechala jsem uschnout hlavu Nefery na topení (po první fázi odmašťování) a zjistila jsem, že jak se topilo, tak hlava změkla (předtím byla jak kámen) a lepidlo z ní jde vyndat bez větších potíží! Mohla se tam nahřívat tak cca tři hodiny, možná trochu víc, ale to asi není podstatný, prostě jak to změklo, tak to šlo vyndat raz dva =)

Také se mi po nemožném lámání si hlavy podařilo vyluštit Einsteinovu zebru, tak jsem na sebe náležitě hrdá =) Kdybyste si to někdo chtěl zkusit, tak jsem vám zkopírovala zadání ze Závitníčka:

Einsteinova hádanka
Tuto hádanku napsal ještě v devatenáctém století Albert Einstein. Tvrdil, že 98 % lidí ji nedokáže vyřešit. Patříte mezi ta 2 % ?

Fakta:
 1. V řadě vedle sebe je 5 domů v 5-ti rozdílných barvách.
 2. V každém domě žije osoba rozdílné národnosti.
 3. Těchto 5 obyvatel pije svůj nápoj, kouří svoje cigarety a chová zvířata.
 4. Nikdo nepije to, co ostatní, nekouří, co ostatní, a nechová, co ostatní.
Rady:
 1. Angličan žije v červeném domě.
 2. Švéd chová psy.
 3. Dán pije čaj.
 4. Zelený dům je hned nalevo od bílého.
 5. Obyvatel zeleného domu pije kávu.
 6. Ten, kdo kouří Pall Mall, chová ptáky.
 7. Obyvatel žlutého domu kouří Dunhill.
 8. Ten, kdo žije ve středním domě, pije mléko.
 9. Nor žije v prvním domě.
 10. Ten, kdo kouří Blend, žije vedle toho, kdo chová kočky.
 11. Ten, kdo chová koně, žije vedle toho, kdo kouří Dunhill.
 12. Ten, kdo kouří Blue Master, pije pivo.
 13. Němec kouří Prince.
 14. Nor žije vedle modrého domu.
 15. Ten, kdo kouří Blend, má souseda, který pije vodu.
Otázka zní: Kdo chová rybičky?


Já mám svoje řešení schované, abych se jím mohla kochat =D Když bude zájem, tak vám ho můžu poslat. A teď mám takovej nápad, na vymyšlení vlastní zebry, takže končím s plkáním a jdu zase něco dělat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama